O nás

Profiživnost je projekt, který vznikl proto, aby předložil živnostníkům ucelenou nabídku služeb, které jim pomohou v začátcích (a nejen v začátcích) jejich podnikání. Projekt provozuje společnost Profitas.cz, která je součástí holdingu PKH a.s., jež se zabývá poskytováním komplexních služeb pro podnikatele.

Na našich stránkách Vám nabízíme služby spojené se založením živnosti jako je vyřizování živnostenských oprávnění, registrace k příslušným úřadům a zastupování na těchto úřadech a zároveň služby, které dříve nebo později využívá každý podnikatel.

Zájemcům nabízíme zpracování daňové evidence a vedení účetnictví naší účetní kanceláří, vytvoření firemního webu v bezkonkurenčním poměru kvalita/cena během 2 dní a jakožto oficiální partneři Vodafone také zvýhodněné firemní tarify na volání.

Díky synergii služeb, které poskytujeme, můžeme našim klientům nabídnout významnou úsporu jak finanční, tak především časovou. Vše potřebné, výše zmíněné, můžete vyřešit na jednom místě, pohodlně a bez zbytečných a zdlouhavých vyjednávání. 

Věřím, že v naší nabídce naleznete to, co hledáte, a budete s našimi službami spokojeni!

 

Ing. Přemysl Kubáň, jednatel